Ολοκληρώθηκε η 13η Διανομή του προγράμματος ΤΕΒΑ στις 1300 πιστοποιημένες ωφελούμενες οικογένειες του δήμου μας τηρώντας όλα τα μέτρα προστασίας.
Λαμβάνοντας υπόψη τις δυσχερείς οικονομικές συνθήκες, ο δήμος Αιγάλεω, σε συνεργασία με τον ΑΣΔΑ, έχει αναλάβει την υλοποίηση του προγράμματος ΤΕΒΑ με τη συνδρομή της Ευρωπαϊκής Ένωσης δήλωσε ο Δήμαρχος Γιάννης Γκίκας και θα συνεχίσει να αξιοποιεί κάθε δυνατή συνέργεια προς όφελος των δημοτών.
![](https://www.aigaleo.gr/wp-content/uploads/2020/07/IMG_20200706_171403-1024x768.jpg)
![](https://www.aigaleo.gr/wp-content/uploads/2020/07/received_316205263103281.jpeg)
![](https://www.aigaleo.gr/wp-content/uploads/2020/07/received_321674362167765-1024x768.jpeg)
![](https://www.aigaleo.gr/wp-content/uploads/2020/07/received_710384119795040-1024x768.jpeg)
![](https://www.aigaleo.gr/wp-content/uploads/2020/07/received_869214943602305.jpeg)
![](https://www.aigaleo.gr/wp-content/uploads/2020/07/received_909477262892638.jpeg)
![](https://www.aigaleo.gr/wp-content/uploads/2020/07/received_1200547266946917.jpeg)